Firmamız elektrik sektörünün en önemli toptan satış firması olarak 1980 yılında faliytini sürdürmeye başlamıştır.

         1980 yılında Bandırma merkezli olarak kurulan firmamız 2000 yılından itibaren Bursa'da SİNERJİ ELEKTRİK olarak bugünkü statüsünü kazanmıştır.

          Firmamız güneş enerji bölümünde de büyük başarılara imza atmıştır 1980 yılından bu yana Türkiyenin bir çok yerine güneş enerjisi kurulumları yapmaktayız. Sinerji elektrik markası altında kendi akülerimizi üretmekteyiz amacımız müşterilerimize kesintisiz elektriği sağlamaktır.

           Ekibimiz bizim en değerli varlığımız.Olağanüstü sonuçlar elde etmek size daha iyi hizmet vermek için hep birlikte ekip olarak çalışıyoruz. Sinerji elektrik ailesi olarak firmamız; Çalışkanlık , dürüstlük, başarma azmi üzerine kurulmuştur.

          Firmamızı geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir firma olarak varlığımızı sürdürme bilinciyle hareket etmekteyiz.

          Yola çıktığımız ilk günden beri toptan ve perakende satış ve imalat firması olarak sürekli büyümenin izini sürüyoruz.

          Topluma, çevreye, işine ve kendine karşı gösterdiği saygı ve hoşgörü ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını şartlar ne olursa olsun önemseyen azimli ve dinamik bir kadroyuz.

          Türkiye’de elektrik ve Güneş enerjisi sektöründe müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilen kullanıcı dostu sürekli gelişen bir firma olarak faliyetimize devam etmekteyiz.

 

                       BİTMEYEN ENERJİNİN ADRESİ SİNERJİ

                                                                                                

Hesabım

Oturum Aç
Yeni Hesap Oluştur