220V HORTUM ŞERİT LED IŞIK ARMATÜR 5050 3 ÇİP 60 LED MAVİ

Stok Kodu : FL-5070 M

Hızlı gönderim, Uygun Fiyatlar, Garantili Ürün , %100 Müşteri Memnuniyeti

17,50 ₺% 1721,00 ₺

Her bir adet 1 metreyi göstermektedir.

Hortum Şerit Led, yeni nesil IP 65 profesyonel su geçirmez korumalı kaliteli şerit led türüdür.

Esnektir ve kaliteli Şerit led teknolojisine sahiptir.

Not: Hortum şerit led fiş jack aparatı olmadan ÇALIŞMAZ. Ucuna 1 adet fiş jack aparatı bağlamanız gerekmektedir. Fiş aparatını LED TRAFOLARI kategorisinden satın alabilirsiniz. ( Ayrı ayrı her kullanım için bir fiş kullanmalısınız. 1 adet fiş ile 50 metre HORTUM şerit led çalıştırabilirsiniz.) Fakat ayrı ayrı yerlerde 10 metre 10 metre yada farklı bir metrajda kullanmak için ayrı ayrı fiş jack satın almalısınız. Adet bölümünde 1 adet olarak seçtiğinizde 1 metre anlamına gelmektedir. Kaç metreye ihtiyacınız var ise o kadar sepete ekleyebilirsiniz.

Çok Yüksek Kaliteli Işık Verimi İçin Kullanabilirsiniz. IP 65 Dış Mekan Su Geçirmez 220 Volt İle Çalışır. 1 adet fiş ile 50 metre neon şerit led çalıştırabilirsiniz. Kullanışlı kolay arıza yapmayan bir üründür.

HORTUM Şerit Led Kullanım Alanları: Kullanımı itibari ile İşhanları, Plaza, Rezidans gibi dış mekan inşaat aydınlatmalarında özenle kullanılabilecek, yüksek su geçirmezliğe sahip kaliteli ve profesyonel yeni nesil şerit led türüdür.

HORTUM Şerit Led Çeşitleri ve Modelleri, İndirimli Fiyatları ile Satışa Sunulmuştur. HORTUM Şerit Led çeşitlerine sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. HORTUM Şerit Led çeşitleri stoklarımızdadır. Üstelik HORTUM Şerit Led modellerine indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz. HORTUM Şerit Led, dış mekan kullanımına özel yeni nesil şerit led türüdür. Kaliteli ve profesyonel HORTUM şerit led çeşitleri ve modellerine sinerjielektrik.org adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

  • Hızlı Kargo

  • Güvenli Ödeme

  • 24/7 Destek